Cinsel İşlev Bozukluğu

Cinsel Islev BozukluguMutluluğa Giden Yol...

Cinsel danışmanlık, olumsuz bir ruh halinin, toplumsal baskılar, cinselliğe uygun olmayan koşullar ve saplantılar neticesinde doğabilecek psikolojik kökenli cinsel  problemleri gidermeye çalışan bir yöntemdir.

Cinsel açıdan problem yaşayan çiftlere uygulanmaktadır. Danışmanın alanındaki uzmanlığı kadar çiftin bu konudaki isteği ve tedaviye olan inancı da düzelmede büyük rol oynamaktadır.

Cinsel işlev bozukluğunda iyileşme sağlamak sanılanın aksine oldukça zor değildir.Danışman uyguladığıyöntemler ile çiftler arasındaki ifade problemlerini ve iletişim kopukluğunu gideren köprü vazifesi görmektedir. Problem zannedilen yanlış algıların değişmesi ile birlikte sorunlu olan çift tamamı ile sorunlarından kurtulmaktadır.

Yaşamınızı ve mutluluğunuzu ertelemeyin, çözüm için çekinmenize gerek yok!

Psikoloji Enstitüsü, alanında uzman danışmanları ile hassasiyetlerinizin bilinci ile ihtiyacınız olan kalıcı çözümü elde edebilmeniz için gerekli tüm desteği sizlere sunuyor. Partnerinizi yeniden keşfetmek ve mutlu bir cinselhayata adım atmak için yapmanız gereken tek şey bizler ile iletişime geçmek olacaktır.

Psikoloji Enstitüsü uzman psikolog kadrosu ile mutlu bir cinsel hayatın kapısını aralarken, vajinusmus, erken boşalma, cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunlarınızı kalıcı olarak gidermenize yardımcı oluyor.

 

Module 1

Kurumsal Danışmanlık

Module 2

Eğitim Danışmanlığı

Module 3

Aile Danışmanlığı

Web Analytics