Ereksiyon Sorunu

Eriksiyon ProblemiEreksiyon sorunu bir başka deyişle sertleşme sorunu Türkiye’ de altı milyon erkeğin korkulu rüyası iken, dünya genelinde 150 milyon civarında kişi bu problem ile birlikte yaşamaktadır.

Kısaca ereksiyon sorunu, erkeğin cinsel birleşme arzusu olmasına rağmen yeterince sertleşme yaşayamaması durumudur. Cinsel hayatında birkaç kez bu sorunu yaşayan erkekleri, sertleşme problemi olan kişiler olarak değerlendirmek son derce yanlış bir yaklaşımdır.

Kimler Sertleşme Sorunu Yaşamaktadır

Cinsel arzuya rağmen ereksiyon olamama durumun, üç aydan fazla devam etmesi halinde mutlaka nedeni araştırılmalı ve gerekli çalışmaya başlanmalıdır. Ereksiyon sorununu  yaş ile ilgilendirmekte doğru değildir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte seyreden diğer hastalıklar ereksiyon problemine yol açabilmektedir.

Yapılan son araştırmalarda ereksiyon sorununun % 75 oranında yapısal kökenli olduğu ortaya çıkmıştır. Damar sorunları, yüksek tansiyon ve şeker bu duruma neden olan en büyük faktörlerdir.

Farklı tekniklerin kullanılması, egzersiz ve kişiye özel seansların düzenlenmesi ile danışanlarda büyük oranda iyileşme sağlanmaktadır.

Module 1

Kurumsal Danışmanlık

Module 2

Eğitim Danışmanlığı

Module 3

Aile Danışmanlığı

Web Analytics