Evlilik Öncesi Danışmanlığı

Mutlu EvlilikEvlenmeye karar veren çiftlerin bir kısmı sorumluluk alma korkusunu yaşarken bir kısmı da evliliğin getireceği  sorumluluğu  düşünmemektedir. Bireylerin evlilik öncesi aralarında her şeyi konuşup bir karara bağlaması evliliğin ileri safhasında mutluluğu getirmektedir.  Çiftlerin birbirlerine karşı  güven sağlaması ise aralarındaki iletişime bağlı olmaktadır.

Evlilik öncesi danışmanlıkta çiftler seanslara beraber girerek korkularını dile getirmektedir.

Evlilik öncesi danışmanlık hizmeti, çiftlerin evliliğe giden yolda birbirleriyle olan sıkıntılarını ve evlilik sürecinde yaşanacak korkularını gidermekte  yol gösterici rehber olmaktadır. Belli başlı sorumluluklar gerektiren evlilik, bireylerin ve çiftlerin korktuğu kadar sıkıntılı bir süreç olmamakla beraber aslında hayattaki en güzel paylaşımların yapıldığı ve en güzel dostluğun sağlandığı bir kurumdur.

Destek ile evlilik öncesi yaşanan korkuların, cinsel ve diğer sorunların, aslında başedilmesi mümkün olan durumlar olduğunu fark edecek ve kendinize en uygun eş seçimini nasıl yapacağınızı öğrenerek yepyeni ve mutlu bir hayata adım atacaksınız.

Module 1

Kurumsal Danışmanlık

Module 2

Eğitim Danışmanlığı

Module 3

Aile Danışmanlığı

Web Analytics